Nagroda Santander Universidades z okazji 20-lecia utworzenia UKSW

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

A może to właśnie Ty otrzymasz prestiżową nagrodę Santander Universidades?! Wykorzystaj szansę, aplikuj już dziś i wygraj nagrodę w wysokości 2.700,00 zł! 

Dirigido a:
De la Universidad/es: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

 1. Inscripciones abiertas
  de null al null
  23:00

 2. Evaluación de solicitudes
  de null al null

 3. Publicación de resultados

 4. Proceso finalizado


Requisitos

Komitet Monitorujący współpracę pomiędzy Uniwersytetem a Santander Universidades ze zgłoszonych aplikacji przez platformę www.santander-grants.com spełniających wymagania Regulaminu Realizacji Projektów Santander Universidades na UKSW z dnia 6 czerwca 2019 r. wybierze 40 osób spełniających wymagania wykazujących się zaangażowaniem społecznym oraz inicjatywami na rzecz rozwoju Uczelni.


Información General

Descripción de la beca:

Nagroda Santander Universidades za osiągnięcia studenckie, naukowe lub organizacyjne na rzecz Uniwersytetu dla najlepszych studentów, doktorantów pracowników UKSW z okazji 20-lecia utworzenia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego będą przyznawane, najlepszym studentom oraz pracownikom zgodnie z Regulaminem Realizacji Projektów Santander Universidades na UKSW z dnia 6 czerwca 2019 r. dostępnym na https://uksw.edu.pl/pl/wspolpraca/projekty-i-stypendia Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020.

Zgłoszenie do konkursu jest możliwe od 10.06.2019 r. do dnia 30.08.2019 r.

Zgłoszenia można dokonać na stronie www.santander-grants.com

Współpraca między Santander Bank Polska, a Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego rozpoczęła się w 2012 roku. Jej głównym celem jest wspólna realizacja przedsięwzięć o charakterze naukowym o zasięgu krajowym i międzynarodowym, przyczyniających się do rozwoju studentów, doktorantów i pracowników Uczelni oraz współpracy międzynarodowej pomiędzy UKSW a partnerami zagranicznymi. 

Duración de la beca: Jednorazowa nagroda finansowa
Importe: PLN 2,700
¿Qué incluye la beca?
Número de becas ofrecidas: 40
Información Adicional:

Nagroda Santander Universidades jest przyznawana studentom, doktorantom, pracownikom uczelni wyróżniającym się zaangażowaniem społecznym oraz inicjatywami na rzecz rozwoju Uczelnii. 

Colaboradores:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie & Santander Universidades

 1. Inscripciones abiertas
  de null al null
  23:00

 2. Evaluación de solicitudes
  de null al null

 3. Publicación de resultados

 4. Proceso finalizado