Warsztaty Santander dla pracowników UMCS

UMCS w Lublinie

Weź udział w warsztatach dla pracowników UMCS "Jakie barwy ma komunikacja" lub "Personal Branding"! Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj!

Dirigido a:
De la Universidad/es: Uniwersytet Marii Curie‐skłodowskiej w Lublinie

 1. Inscripciones abiertas
  Del null al null

 2. Evaluación de solicitudes
  Del null al null

 3. Publicación de resultados


Requisitos

Warsztaty skierowane są dla pracowników UMCS - na każdy warsztat jest ograniczona liczba 20 miejsc, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.


Información General

Descripción de la beca:

W ramach I Dnia Internacjonalizacji UMCS z Santander Universidades zapraszamy do udziału w warsztatach dla pracowników UMCS:

 • Jakie barwy ma komunikacja? - szkoleniowiec Łukasz Llas;
 • Personal branding - jak zbudować i wykorzystać własną markę personalną- szkoleniowiec dr Izabela Łucjan;

Miejsce: ECOTECH-COMPLEX Centrum Analityczno-Programowe dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku

Czas: 14:00-18:00

Ograniczona liczba miejsc: 20 osób (dla każdego warsztatu).

Zapisy w terminie: 14-20.11.2019 r.


Warsztat I: Jakie barwy ma komunikacja? (ograniczona liczba 20 miejsc) - szkoleniowiec Łukasz Llas;

Powszechnie barwy kojarzą nam się z kolorami czy głosem. Podczas tego warsztatu zapoznajcie się z Barwami skutecznej komunikacji. Spotkanie obejmie również analizę wewnętrznej oraz zewnętrznej komunikacji organizacji. W pierwszej części warsztatu znajdziesz odpowiedź na pytania: Co to jest Model Extended DISC? Jak lepiej komunikować się z innymi? Jak identyfikować style zachowań? Jakie są mocne strony poszczególnych stylów zachowań? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to zapraszamy na warsztat, gdzie znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania oraz będziesz miał możliwość wypełnienia kwestionariusza analizy behawioralnej.

Kwestionariusz analizy behawioralnej Extended DISC jest stosowany z powodzeniem od 20 lat w ponad 40 krajach na świecie. W każdym kraju, gdzie jest stosowany, przeprowadzane są szczegółowe badania statystyczne, aby upewnić się, że otrzymujemy miarodajne, wiarygodne wyniki. W Polsce narzędzie to stosowane jest od 2001 roku i skorzystało z niego już ponad 1 200 organizacji.

Model Extended DISC opiera się na pracach Carla Gustava Junga oraz Williama Moultona Marstona. Podstawą tych teorii jest podział zachowań ludzi na cztery główne style określane jako: D I S C. Istotą modelu Extended DISC jest precyzyjny pomiar natężenia poszczególnych stylów zachowań w potencjale respondenta. Model nie klasyfikuje ludzi na dobrych i złych. Nie ogranicza także możliwości rozwoju jednostki w którymkolwiek kierunku lub środowisku pracy. Teoria ta opisuje naturalny sposób reakcji w różnych sytuacjach, np. styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji.

Wspomniane cztery style to:

 • D – Dominant (Dominujący)
 • I – Influencing (Wpływowy)
 • S – Steady (Stały)
 • C – Compliance (Sumienny)

Druga część warsztatu będzie nawiązaniem do komunikacji na uczelni na przykładzie strony www, mediów społecznościowych, a także komunikacji wewnętrznej. Zostaną również zaprezentowane przykłady i narzędzia do komunikacji w Grupie Santander zarówno na płaszczyźnie krajowej jak i międzynarodowej.

Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy na warsztat, otrzymają na swój adres mailowy kwestionariusz DISC oraz instrukcję jego uzupełnienia (powinno to zająć około 8-10 minut). Wypełnienie kwestionariusza jest konieczne do wzięcia udziału w szkoleniu. Formularz należy wypełnić najpóźniej do 22.11.2019 r.

Łukasz Llas - szkoleniowiec związany z bankowością od 2011 roku. Początkowo pracownik oddziału, a od ponad 7 lat trener. W tym roku prowadzi szkolenia: wprowadzające do organizacji pracowników oddziałów, z Autoprezentacji, DISC, Mindfulness, Sprzedażowe.


Warsztat II: Personal Branding - jak zbudować i wykorzystać własną markę personalną - szkoleniowiec dr Izabela Łucjan;

Personal branding to strategia marketingowa mająca na celu budowanie wizerunku osoby jako marki. Strategia marki osobistej wymaga przeprowadzenia dokładnej analizy własnej sylwetki pod kątem swoich umiejętności, cech osobowości, zalet i wad. Ta umiejętność zrozumienia oraz określenia własnej marki osobistej jest odpowiednia dla wszystkich tych, którzy chcą się wyróżnić. Jeśli zależy Ci na budowaniu ścieżki zawodowej, jesteś osobą mającą określoną pozycję w swoim środowisku, bądź też szukasz pracy i chcesz się wyróżnić podejmij się wyzwania budowanie własnej marki.

dr Izabela Łucjan - doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, wykładowca akademicki, trener umiejętności miękkich, job-coach, specjalista rozwoju edukacyjnego i zawodowego, praktyk NLP. Związana z Instytutem Socjologii UMCS, gdzie specjalizowała się głównie w tematyce socjologii pracy i bezrobocia, rynku pracy, doradztwa zawodowego oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Od wielu lat, współpracując z różnymi organizacjami realizuje szkolenia z zakresu budowania i przewodzenia w zespołach, komunikacji niewerbalnej, zarządzanie czasem, kompetencji menadżerskich dla pracowników. Jest certyfikowanym trenerem oraz tutorem Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense. Certyfikowany Praktyk Sztuki NLP Nowej Generacji, certyfikacja Neuroedukacja.

Duración de la beca: 25.11.2019 r. termin warsztatów
¿Qué incluye la beca?
Número de becas ofrecidas: 10
Información Adicional:

Warsztaty skierowane są dla pracowników UMCS - na każdy warsztat jest ograniczona liczba 20 miejsc, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Colaboradores:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

FAQs / Preguntas frecuentes de la beca

 1. Inscripciones abiertas
  Del null al null

 2. Evaluación de solicitudes
  Del null al null

 3. Publicación de resultados